0541 515 1920 | iletisim@tkh.org.tr

15 Temmuz, İslamcı darbe girişimidir.
FETÖ’nün fikirleri iktidarda!
15 Temmuz, İslamcı darbe girişimidir.

250 kişinin öldüğü ve binlerce insanın üzerine kurşun ve bomba atıldığı kanlı 15 Temmuz darbesinin adı konulmalıdır.

15 Temmuz, İslamcı bir darbe girişimidir. Bu kanlı darbenin arkasında ise ABD emperyalizmi vardı! FETÖ’yü kollayan, koruyan, devlete yerleştiren ve işbirliği yapan ise AKP’den başkası değildi. 

15 Temmuz, tarikat ve cemaat şeklinde örgütlenen İslamcılığın ülkemiz açısından nasıl bir tehlike olduğunu göstermiştir.

15 Temmuz, Amerikan emperyalizminin dinci gerici siyasal örgütlerle ilişkisini ortaya çıkarmıştır.

Bugün 15 Temmuz’un yıldönümü üzerinden resmi bir tarih yazmaya kalkan AKP, 15 Temmuz’un faili FETÖ’nün bir İslamcı cemaat/tarikat olduğu gerçeğinin üzerini örtmeye çalışırken, başka tarikat/cemaatlerin önünü açmaya devam etmektedir.

15 Temmuz üzerinden resmi ideoloji yaratmaya çalışan AKP, NATO’nun genişlemesine onay vererek Amerikancılığa devam etmektedir.

Dün FETÖ’nün siyasi, ekonomik ve ideolojik görüşleri ne ise, bugün AKP’nin savundukları bir ve aynı şeydir! 15 Temmuz’un faili FETÖ’nün fikirleri iktidardadır!

Bugün AKP 15 Temmuz üzerinden hamaset siyasetiyle kendini aklamaya çalışmaktadır. Ancak AKP, FETÖ’nün ruh ikizi ve siyasi ayağıdır!

Türkiye’nin 15 Temmuz ve FETÖ ile hesaplaşmasının esası, FETÖ’nün siyasi ayağıyla da hesaplaşmaktır! FETÖ’nün siyasi ayağı AKP’den başkası değildir!

15 Temmuz ile hesaplaşmak, Amerikancılıkla, siyasal İslamcılıkla ve holdingleşen tarikatlarla hesaplaşmaktan geçer!

Ülkemizin bu karanlıktan, boyunduruktan ve çürümeden kurtulması için bir kez daha ilan edilmelidir:

AKP Amerika’ya, Fethullah’ın yanına!

 

 

WhatsApp